Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

ANHUI TIGER CO,.LTD

Çin ANHUI TIGER CO,.LTD Sertifikalar
Çin ANHUI TIGER CO,.LTD Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

ANHUI TIGER CO,.LTD

1 2 3 4
ANHUI TIGER CO,.LTD ANHUI TIGER CO,.LTD ANHUI TIGER CO,.LTD ANHUI TIGER CO,.LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : Kaplan
No. Çalışanları : 300~400
Yıllık satış : 8000000-9000000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 70% - 80%

Tiger Co., Ltd. güç kaynağı, elektrikli ev aletleri ve diğer ürünlerde yaygın olarak kullanılan standart ve özelleştirilmiş transformatörlerin, indüktörlerin ve ilgili bileşenlerin Ar-Ge, tasarım, üretim ve üretimini entegre eden yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.

 

Tiger, tasarım, üretim ve satış alanlarında 15 yıldan fazla deneyime sahiptir.Tiger, ERP sistem yönetimini uygular, dünyanın her yerindeki birçok profesyonel müşteriyle uzun vadeli iş ilişkileri kurar ve sahada yüksek görünürlük ve etkiye sahiptir.

 

Geniş bir müşteri grupları yelpazesi ve yüksek kaliteli tedarik zinciri kurduk.Cprofesyonel ve verimli bir pazarlama ve hizmet ekibi, zengin ihracat tecrübesi, farklılaştırma pazarlama çözümleri ve farklı müşteri grupları için çeşitli katma değerli hizmetler sunmaktadır.

 

Tiger'ın şu anda 300'den fazla çalışanı var.Üretim kapasitesini tam olarak garanti edebiliriz.Tiger, Anhui ve Shanxi'de yüksek teknolojili üretim ekipmanlarına ve test cihazlarına sahip fabrikalara sahiptir.İthal otomatik sarma makinesi, yüksek frekanslı otomatik üretim hattı, yüksek frekanslı transformatör otomatik kasasını doldurma ve mühürleme, test etme ve kodlama işlemi vb.İle donatılmıştır. Gelişmiş, bilimsel yönetim yöntemleri ve güçlü teknik güçle, Ar-Ge personeli neredeyse % 30, yıllık ihracat hacmi 9 milyon ABD dolarına ulaşıyor.

Çin ANHUI TIGER CO,.LTD şirket Profili 0

 

 

İşbirliği, all-win tutarlı iş prensibimizdir, "İletişimin Değer Yaratmasını Kolaylaştırın" hizmet fikrini sürdürmeye, dürüst, güvenilir, profesyonel ve normatif ilkelere bağlı kalmaya devam edeceğiz.Yüksek kaliteli ürün ve hizmet ile, esnek ticaret ve işbirliği yolu ile yeni ve eski müşterilerle samimi bir şekilde işbirliği yapmak, değer yaratmak, faydaları paylaşmak ve ortak kalkınma aramak.

Çin ANHUI TIGER CO,.LTD şirket Profili 1

Sergiler ve Pazarlar:

Çin ANHUI TIGER CO,.LTD şirket Profili 2

Çin ANHUI TIGER CO,.LTD şirket Profili 3

 

Bizim takım:

Çin ANHUI TIGER CO,.LTD şirket Profili 4

 

İç Eğitim:

Çin ANHUI TIGER CO,.LTD şirket Profili 5

 

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
ANHUI TIGER CO,.LTD

İlgili kişi: Sherry Fu

Tel: 86-17755160811

Faks: 86-551-65546304

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)